Reference

Michal Kluka

Director of Solutions, Mapiq

S Pavlem Gergelem jsem se setkal desetkrát, kdy každé setkání mělo jiné téma, od řešení konfliktů až po rozvoj týmu.
Pavel měl témata vždy brilantně připravená, dokázal mi velmi efektivně nabídnout novou perspektivu a vždy mě dovedl k mému vlastnímu, nikoli jeho, řešení problému.

S odstupem doby se už těším na další setkání a Pavla Gergela můžu vřele doporučit každému, kdo hledá schopného, profesionálního a přátelského mentora a kouče.

Petr Rokyta

Managing Director, Automator CEE

S Pavlem jsme se scházeli pravidelně v rámci našich sezení v době, kdy jsem cítil, že potřebuji nějaké nové impulsy ve své práci a kdy se tak trochu nesměle dostavovaly první příznaky vyhoření.
Po deseti sezeních jsem zjistil, že mi vůbec nic neporadil – ale vhodně zvolenými tématy našich rozhovorů a někdy až provokativními otázkami mně donutil se na věci podívat z jiného pohledu. Zamyslet se nad tím co je podstatou mé situace, i podstatou problémů které řeším a zodpovědět si sám pro sebe, jak nejlépe je překonat.
Výsledkem tedy bylo, že jsem začal pracovat s novým elánem a novými prioritami, na které jsem si přišel „sám“ – tedy pod Pavlovým vedením :-)

Kateřina Ševcová

Head of Marketing CSEE, Alcon

Setkávání s Pavlem rámci koučinku pro mě bylo velmi přínosné. Pavel umí nejen skvěle naslouchat a klást podnětné otázky, ale především koučink v jeho pojetí se zaměřuje na konkrétní obtížné pracovní situace.
Pavel má schopnost nabídnout alternativní pohled na zdánlivě patové situace, tzv. přerámovat je, což otevírá prostor pro nová řešení.  Naše setkávání mi pomohla najít novou a věřím že i dlouhodobou motivaci pro práci ve vysoce stresovém prostředí mezinárodních korporací a sekundárně podpořila můj kariérní růst.

Vladislav Vintner

Founding Partner, Lighthouse Ventures

Pavel Gergel je empatický, profesionální, a přesto velmi přátelský kouč. Kromě dovedností, které od kouče očekáváte navíc disponuje velmi širokým kulturně společenským rozhledem. Umí se nejen skvěle vcítit do problematiky klienta, ale ve vhodný okamžik přispěchá i se svým oblíbeným pohledem „ďáblova advokáta“…
Dokáže mistrně klást otázky. Na některé, které jdou „pod kůži“ se vám ani moc nechce odpovídat, přesto spolu s dalšími koučovacími technikami, které Pavel brilantně používá, vedou k velmi cenným novým pohledům a impulsům nejen pro váš profesionální, ale i osobní rozvoj.
PRATO, spol. s r.o.®